O nas

Certyfikat kompetencji zawodowych – Nr 65986/2014

Polisa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej

Dlaczego my?

Gwarancja i bezpieczeństwo – Posiadamy polisę OC o szerokim zasięgu przekraczającym ustawowe progi.

Wykwalifikowana kadra nasz zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w dziedzinie księgowości, kadr i płac, zarządzania finansami oraz prawa pracy. Umiejętności praktyczne zdobyte w pracy na wysokich stanowiskach w dużych firmach pozwalają nam na budowanie unikalnych relacji z klientami, opartych na zrozumieniu potrzeb i dostarczaniu rozwiązań optymalnych dla danej organizacji.

Wszechstronna obsługa – pomagamy naszym klientom na każdym etapie prowadzonej działalności. Staramy się nie pozostawiać pytań bez odpowiedzi. Wspieramy nie tylko w sprawach księgowych i podatkowych. Rozwiązujemy z klientami wszelkie problemy jakie pojawiają się w toku działalności gospodarczej, współpracując z prawnikami, bankami, firmami leasingowymi, ubezpieczycielami. Pozwala nam to na dogłębne poznanie firm obsługiwanych i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Kontakt z Urzędami – W momencie podjęcia współpracy z naszym biurem przejmujemy w ramach udzielonego pełnomocnictwa odpowiedzialność za Państwa kontakty z urzędem skarbowym oraz ZUS oraz innymi instytucjami, minimalizując Państwa rolę w tym zakresie do absolutnego minimum.

Szeroki zakres działania – dzięki rozwiązaniom informatycznym obsługujemy klientów z różnych części Polski a także spółki z kapitałem zagranicznym.